BDO: Den #010 – Tajemný poklad

Při procházení se mezi troskami opevnění hradu, severovýchodně nad Velií jsem objevila hned dvě záhadné truhly. Takových skrytých truhel je po světě mnohem více. Pokud se vám k nim podaří najít klíče, můžete si je odemknout. Já klíče vylovila při rybaření a jelikož mi zabíraly místo, hned jsem se jich šla „zbavit“.

Očekávala jsem, že mě poklad skutečně překvapí svým ultra-mega-krutopřísným obsahem. Jenže v první truhle nebylo nic a v té druhé bylo to samé, co v té první. Takže můžu s klidem říct, že jsem o nic nepřišla. Role lovce pokladů mi zřejmě není souzená. Docela mě ale zklamalo, že tam není nějaká minihra ohledně otvírání těch truhel. Prostě jen kliknete a hotovo.

Na YouTube jsem našla video od člověka s nickem Dextes, který ukazuje lokace treasure chestek v BDO. Jen tak jsem to proklikala a ujistila se, že těch míst je poměrně hodně. Je jen na vás, zda chcete poctivě hledat, nebo se na to video podíváte. Já osobně raději hledám sama, mám pak větší radost z nálezu, ale za se chápu, že když to trvá příliš dlouho a nic nenacházíte, tak to může být trochu frustrující. Navíc poklady v těch truhlách, jak je vidět ve videu, jsou poměrně vzácné a drahé věci. Tedy pokud máte to štěstí.

Zbytek dne mě čeká questění. Bohužel je teď na serveru Realita nějak rušno a vyšší moc si žádá mou přítomnost někde jinde. Navíc chybím lidem z guildy v TESO. Kéž by dny byly delší a člověk mohl zvládat všechno…

2016-04-11_-1684652531

Pokračování: BDO: Den #011 – Dojení krav

AnnieCZE Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *